Презентація на тему: Цікаві місця України краю Презентацію підготувала Студентка групи П-32 Дяченко Соломія

Презентація на тему: Цікаві місця України краю Презентацію підготувала Студентка групи П-32 Дяченко Соломія. — презентация.

Презентация была опубликована год назад пользователемGrisha Yosipenko.

Похожие презентации.

Презентация на тему: » Презентація на тему: Цікаві місця України краю Презентацію підготувала Студентка групи П-32 Дяченко Соломія.» — Транскрипт:

1 Презентація на тему: Цікаві місця України краю Презентацію підготувала Студентка групи П-32 Дяченко Соломія.

3 Майдан — символ вільної країни Майдан незалежності – центральна площа Києва. Саме сюди веде головна київська вулиця Хрещатик. Саме ця площа уособлює в собі дух і жагу свободи українського народу, її багатостраждальну і величну історію. З нею кияни повязують майбутнє свого місця.КиєваХрещатик.

4 Києво-Печерська лавра Успе́нська Ки́єво-Пече́рська ла́вра одна з найбільших православних святинь України, визначна пам’ятка історії та архітектури, а також діючий монастир Української православної церкви Московського патріархату зі статусом лаври. православнихУкраїниУкраїнської православної церкви Московського патріархатулаври.

5 Хотинська фортеця – свідок численних війн та баталій. Протягом століть вона була центром розвитку ремесел і торгівлі, культури та економіки. Ця середньовічна красуня може багато розповісти тому, хто побажає вислухати її.

6 Одне з найкрасивіших та найромантичніших місць Чернігівщина – Качанівка. Тут надихалися і творили Тарас Шевченко, Микола Гоголь, Марко Вовчок, Михайло Глінка, Микола Маркевич, Михайло Врубель…

7 Національний дендрологічний парк «Софіївка» в місті Умань. Без перебільшення це одне з кращих місць природи створене руками багатьох поколінь людей.

8 Черне́ча гора́ національна святиня українського народу, місце поховання видатного поета Тараса Шевченка.

9 Карпатські гори приваблюють туристів оздоровчими курортами, туристичними пішохідними і веломаршрутами, програмами активного та екстремального відпочинку (гірськолижний спорт, сплави гірськими річками, альпінізм і т.д.)

10 Долина нарцисів — унікальне творіння природи. Єдине місце в світі, де нарцис (гірська квітка) зростає в долині всього 200 м над рівнем моря.

11 За селом Королівка знаходиться геологічна пам’ятка природи — печера Оптимістична. Це найбільша в світі гіпсова печера і одна з найбільших у світі лабіринтових печер.

12 Кам’яна могила в Запорізькій області це стародавня святиня під відкритим небом, яку називають «українським стоунхенджем»

13 Туне́ль Коха́ння пам’ятка природи місцевого значення. Розташована біля селища Клевань, що у Рівненському районі Рівненської області. Являє собою ботанічний феномен зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев, кущів.

14 Шевченківський Гай — етнографічний музей народної архітектури та побуту під відкритим небом, де зібралися архітектурні експонати та експонати народного побуду всієї Західної України.

15 Парк «Високий замок» розташований на Замковій (Княжій) горі і є найулюбленішим місцем для романтичних прогулянок львів’ян та гостей міста.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *