Цікаві місця України

Цікаві місця України.

Наша країна – просто казкова. Ви певні, що все про неї знаєте? В Україні знайдеться і пустеля, і гірські каньйони, місця для цікавого пішохідного туризму і нерекламовані ніким закинуті історичні пам’ятки. Знайдіть для себе цікаве місце для відпочинку у вихідні або під час відпустки!

Краснокутський дендропарк: подарунок нащадкам.

Один з найстаріших дендропарків України виявився й одним з найцікавіших: він має багату історію та багатющу колекцію рослин, яка дала початок розвитку екзотичної флори на території Харківщини та й усієї країни. читати далі.

Ейфелева вежа в Харкові.

Харків’янам пощастило – для того, щоб освідчитися в коханні біля Ейфелевої вежі, їм не потрібно їхати в Париж. Досить дістатися до комплексу «Шато Ледо», де в 2012 відкрили зменшену копію цієї французької пам’ятки. Відкриття відбулось до Дня Святого Валентина. читати далі.

10 львівських левів, які варті вашої уваги.

Місто лева – таку горду назву Львів носить уже не одне століття. Царя звірів можна зустріти не тільки на гербі, але й на вулицях міста. Дослідники стверджують, що по кількості лев’ячих зображень Львів навіть може претендувати на внесення до книги рекордів Гіннеса. читати далі.

Відпочинок – 2015. Що замість Криму?

У принципі, альтернатива південному берегові Криму в Україні існувала завжди – країна просто багатюща на рекреаційні зони, про більшість з яких наші співгромадяни навіть і не здогадувалися, віддаючи перевагу звичному маршруту. читати далі.

Біле озеро: джерело з живою водою існує насправді?

Як зробити відпустку незабутньою? Правильно, відвідати якесь незвичайне місце й побачити щось таке, чому немає аналогів. Щось неперевершене й дивовижне. І для цього зовсім не обов’язково витрачати купу грошей! читати далі.

Монастирський острів – історія пишеться щосекунди.

Скіфи, Зороастр, Андрій Первозванний, козаки, комсомольці, закохані, Дніпропетровськ. На перший погляд у цьому ланцюжку абсолютно відсутня логіка і будь-який зв’язок. Але не поспішайте з висновками, ви ж, мабуть, ще не були на Монастирському острові, який, кажуть, багато чого бачив на своєму віку – від скіфів до комсомольців. читати далі.

Дунайський біосферний заповідник – місце, яке мусить побачити кожен.

Чи чули ви колись про місце, де люди пересуваються вулицями на човнах? Але щоби при цьому воно знаходилося не в Італії, а в Україні? І щоби поруч із ним була надзвичайна краса, дивовижна природа й унікальна фауна? читати далі.

Карпати – яскравий Всесвіт. Фотопідбірка.

Як же помиляються ті, хто приписує українським Карпатам усього два кольори – зелений, що чітко визначений безмежжям лісів, та блакитний – розмитий, характерний для віддалених вершин. Ну, ще – білий, зимовий… читати далі.

Найцікавіші львівські пам’ятки. Незвідані дворики.

Хочете побачити невідомий Львів? Той, що поза протоптаними туристичними маршрутами й поза звичними стандартами? Той, що душевнішого й більш справжнього не буває? Тоді вам треба звернути з вулиці хоча б в один з цих дворів… читати далі.

Національний заповідник « Поле Берестецької битви»

«Поле Берестецької битви» зламало геть усі стереотипні поняття про заповідники. Адже переважна більшість туристів звикли сприймати заповідні зони виключно як природоохоронні, а тут – охороняють історію, дух, істину, за яку декілька сторіч тому склав голови козацько-патріотичний цвіт України. читати далі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *